İş güvenliği eğitimi

banner53

İş güvenliği eğitimi

22 Temmuz 2013 Pazartesi 10:22

Hitit Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi eğitimlerine edvam ediyor. Pek çok konuda eğitim faaliyetleri sürdüren Hititsem, İş Güvenliği Uzmanlığı ve İş Yeri Hekimliği Eğitimi çalışmalarına başladı.

İş güvenliği eğitimi

Hitit Üniversitesi’nin, kamu ve özel sektör kuruşları ile kişilerin ihtiyaçlarına yönelik eğitim ve danışmanlık hizmetleri gerçekleştirmek  amacıyla kurulan Hititsem’in yeni yeriyle birlikte hizmetlerinin de arttığını kaydeden yöneticiler. yaptıkları açıklamada “Genel Kur Tanımlı İngilizce”, “SPSS Temel Düzey” ve “İleri Düzey Microsoft Excel ve VBA ile KOD Yazılımı” kursları tamamlanmış olup, ABD’den gelen öğretim elemanlarınca verilen YDS hazırlık kursu ile çocuklar için ingilizce kursları da devam etmektedir. Pek çok alanda farklı pek çok kursun verildiği merkezde Mental Aritmetik, Amos Paket Program, Osmanlıca, Arapça, Temel Matlab, Ebru, Diksiyon, Autocad kursları için kayıtlar devam ediyor.” ifadelerine yer verdi.

Merkez’de ülkemizde son yıllarda önemi bir hayli artan “İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi” ve “İş Yeri Hekimliği Eğitimi” için de çalışmalar başlatıldı. Bu kapsamda yetki belgesi almak amacıyla bakanlığa başvurular tamamlandı. Yetki belgesinin alınmasının ardından Kasım ayında yapılacak sınavlara hazırlık amacıyla kursların açılması planlanıyor.

banner9

Yorum Gönder

@name x