Bürokratlar ve İşadamları Derneği’nden iftar

banner53

Bürokratlar ve İşadamları Derneği’nden iftar

19 Haziran 2017 Pazartesi 09:44

Sungurlu Bürokratlar ve İşadamları Derneği tarafından iftar yemeği düzenlendi.

Bürokratlar ve İşadamları Derneği’nden iftar


Sungurlu Bürokratlar ve İşadamları Derneği tarafından iftar yemeği düzenlendi.


Öğretmenevinde verilen iftar yemeğine Sungurlu Bürokrat ve İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ali Osman Kıyak, Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Yasin Şahin, Cumhuriyet Halk Partisi ilçe Başkanı Ali Erayhan ve çok sayıda davetli katıldı.


Kıyak, düzenlenen iftar programına katılan şehit ve gazi ailelerinin masalarına giderek bir süre sohbet etti. Dualarla başlayan iftar yemeği sonrası konuşan Sungurlu Bürokrat ve İş Adamları Derneği Başkanı Ali Osman Kıyak; “Milli bağımsızlığımızı, vatanın, milleti ile bölünmez bütünlüğünü muhafaza etmek maksadıyla; vatanımızın her karış toprağına kanlarını akıtan, Türk tarihine altın sayfalar yazdıran gazilerimizin, can veren şehitlerimizin hatıralarını yüceltmek, onlara olan minnet ve şükran duygularımızı ifade etmek için bir aradayız.

Şehit yakınları ve gazilerimiz hepimiz için çok önemli Şehit ailelerine sahip çıkmanın vatana, ülkeye ve bayrağa sahip çıkmaktır Bugün Ramazan ayının en mutlu günlerini yaşıyoruz. Sizler bizlere en kutlu emanetlersiniz. Sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İnşallah hep birlikte bayrama ulaşacağız.

Sizler bu topraklar için gözünü kırpmadan şehit olmuş kardeşlerimizin anaları, babaları, kardeşleri, eşleri ve çocuklarısınız. Yine bu topraklar için kan dökmüş gazilerimiz ve onların yakınlarısınız. Dolayısıyla bu iftar sofralarını sizlerin de şereflendirmesi bizim için büyük onurdur. Türk milleti tarih boyunca vatanı, bayrağı, toprağı istiklali için hep büyük bir mücadele vermiştir.


Bu vesileyle yaklaşan Kadir Gecenizi ve Ramazan Bayramınızı en kalbi duygularımla tebrik ediyorum." diye konuştu.


banner9

Yorum Gönder

@name x