Ceylan’dan esnaf ziyaretleri

banner53

banner54

Ceylan’dan esnaf ziyaretleri

19 Mayıs 2017 Cuma 18:40

AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, esnaf ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

Ceylan’dan esnaf ziyaretleri


AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, esnaf ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.


Meclisin çalışmamalarına kısa süreliğine ara vermesini fırsat bilen Milletvekili Ceylan, Çorum’a gelerek Azap Ahmet Sokak’ta faaliyet gösteren esnafı ziyaret ederek, sorun ve taleplerini dinledi.Azap Ahmet Sokak üzerindeki dükkan ve mağazaları tek tek dolaşarak, esnafa ‘hayırlı işler’ dileyen Milletvekili Ceylan'a Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin Başaranhıncal eşlik etti.


BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU


Meclis çalışmalarının dışındaki zamanını genel olarak Çorum'da değerlendiren Milletvekili Ceylan, her fırsatta esnafı ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunuyor.


Milletvekili Ceylan, kamu kurumlarını, sivil toplum kuruluşlarını ve esnafı sürekli ziyaret ederek, hem sorunları ve talepleri yerinde değerlendiriyor, hem de fikir alışverişinde bulunuyor.
Ziyaret sırasında esnaftan yoğun ilgi gören Ceylan, birlik ve beraberliğe önem vererek, kardeşlik ve dostluk bağlarını pekiştirerek Türkiye’yi aydınlık yarınlara taşıyacaklarını belirterek,  Türk milletini birbirine düşürmek isteyen, hainlere  asla fırsat verilmemesi gerektiğini bildirdi.


Vatandaşlarla fotoğraf çektiren Ceylan, esnafla bol bol sohbet ederek, sorun ve taleplerini dinledi.


Anahtar Kelimeler çorum, Son, Dakika, Ceylan

Yorum Gönder

@name x