Çorum’da asayiş olayları

banner53

banner54

Çorum’da asayiş olayları

11 Ocak 2017 Çarşamba 22:51

Çorum’da meydana gelen asayiş olaylarında trafik kazaları ve iş kazaları yer aldı.

Çorum’da asayiş olayları


Çorum’da meydana gelen asayiş olaylarında trafik kazaları ve iş kazaları yer aldı.

DÖKÜM MADDESİ YARALADI


Pınarçay Köyü Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren bir iş yerinde çalışan işçi döküm maddesinin başına sıçraması sonucu yaralandı. Alınan bilgilere göre İ.İ dökümhane bölümünde çalıştığı esnada dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeni ile sıvı döküm makinesinin başına sıçraması sonucu yaralandı. Yaralanan işçi tedavisinin ardından taburcu edildi.


OSMANCIK’TA KAZA


Osmancık’ta meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı. Alınan bilgilere göre M.Ç yönetimindeki otomobili ile seyir halinde iken Sarpunkavak köyü mevkiine geldiğinde yolun karlı ve kaygan olması nedeni ile direksiyon hakimiyetini kaybetti. Yolun orta kısmında duran araca R.T isimli şahıs yönetimindeki kamyonet ile otomobile vurmamak için manevra yaparak ileride duran yine arkadan gelen O.C isimli şahıs yönetimindeki arkadan gelen ikinci bir kamyon duramayarak yolun ortasında bulunan otomobile çarptı. Kazada araç sürücüsü ve araçta yolcu olarak bulunan N.S yaralandı. Yaralılar tedavilerinin ardından taburcu edildi.


ARAÇ TAKLA ATTI


Ortaköy’de meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı. Edinilen bilgilere göre A.Ü yönetimindeki aracı ile Aydıncık ilçesi istikametinden Ortaköy ilçesi istikametine seyir halinde iken Çorum-Ortaköy karayolunun 11. Kilometresi Esentepe köyü mevkiinde dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeni ile takla attı. Kazada araç sürücüsü hafif şekilde yaralandı.


DİREKSİYON HAKİMİYETİNİ KAYBETTİ


Sungurlu’da meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı. Edinilen bilgilere göre İ.S yönetimindeki tır ile Sungurlu-Çiftlik köyü mevkiinde yolun karlı ve kaygan olması nedeni ile direksiyon hakimiyetini kaybederek, aynı istikamette önünde seyir halinde bulunan E.S yönetimindeki kamyona arkadan çarptı. Kazada araç sürücüleri yaralandı.


MATKAP YARALADI


Organize sanayi bölgesinde bir iş yerinde çalışan işçi yaralandı. Alınan bilgilere göre E.A havalı matkap ile çivileme yaptığı esnada matkabın kayması sonucu elinden yaralandı. Yaralı sevk edildiği hastanede tedavisinin tamamlanmasının ardından taburcu edildi.


KAFASINI SERT ZEMİNE ÇARPTI


Organize sanayi bölgesinde faaliyet gösteren bir iş yerinde çalışan işçe yaralandı. Edinilen bilgilere göre N.B çalıştığı esnada başının dönmesi nedeni ile yere düşerek kafasını sert zemin çarpması sonucu yaralandı. Yaralı sevk edildiği hastanede tedavisinin tamamlanmasının ardından taburcu edildi.


ÜZERİNE SÜT DÖKÜLDÜ


Laçin-Narlı köyünde üzerine süt dökülen bir kişi hastanelik oldu. alınan bilgilere göre F.Y ocakta pişirdiği sütü aldığı esnada dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeni ile sütün üzerine dökülmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı. Yaralı sevk edildiği hastanede tedavi altına alındı.


ÜZERİNE KÖMÜR PARÇASI DÜŞTÜ


İskilip’te bir iş yerinde çalışan işçi üzerine kömür parçası düşmesi sonucu yaralandı. Edinilen bilgilere göre Y.K isimli şahıs maden ocağında çalıştığı esnada dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeni ile kömür parçasının üzerine düşmesi sonucu belinden yaralandı. Yaralanan işçi tedavi altına alındı.


AYAĞINA BALTA DÜŞTÜ


İskilip’te bir iş yerinde çalışan işçi ayağına balta düşmesi sonucu yaralandı. Alınan bilgilere göre G.G maden ocağındaki bacada çalıştığı esnada dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeni ile elindeki baltanın ayağına düşmesi sonucu yaralandı. Yaralı sevk edildiği hastanede tedavi altına alındı.


MİNİBÜSE ÇARPTI


Çorum’da meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı. Edinilen bilgilere göre İ.D yönetimindeki otomobili ile Çorum ili istikametinden Sungurlu ilçesi istikametine seyir halinde iken Çorum-Ankara karayolunun 20’nci kilometresi Sazdeğirmeni köyü mevkiinde yolun buzlu ve kaygan olması nedeni ile direksiyon hakimiyetini kaybederek önünde seyir halinde bulunan A.T yönetimindeki minibüse çarptı. Kazada otomobil sürücüsü hafif yaralandı.


ARAÇ TAKLA ATTI: 4 YARALI


Çorum-Ankara karayolunda meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı. Edinilen bilgilere göre M.Ö yönetimindeki otomobili ile seyir halinde iken yolun buzlu olması nedeni ile direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu takla attı. Kazada otomobil sürücüsü ile araçta yolcu olarak bulunan F.Ö, E.Ö ve E.Ö yaralandı. Yaralılar hastanede tedavi altına alındı.


Anahtar Kelimeler çorum, Son, Dakika, Asayiş

Yorum Gönder

@name x