“En Büyük Haber” Çorum’da sahnelendi

banner53

“En Büyük Haber” Çorum’da sahnelendi

18 Mayıs 2017 Perşembe 11:32

Çorum Belediyesi kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında Tiyatro Külliye tarafından sahnelenen En Büyük Haber adlı tiyatro oyununu Çorumlu sanatseverlerle buluşturdu.

“En Büyük Haber” Çorum’da sahnelendi

Çorum Belediyesi kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında Tiyatro Külliye tarafından sahnelenen En Büyük Haber adlı tiyatro oyununu Çorumlu sanatseverlerle buluşturdu.Çorum Eğitim Derneği işbirliği ile gerçekleştirilen ve Kur’an-ı Kerim’in anlaşılmasına yönelik farkındalık oluşturmak amacıyla hazırlanan “En Büyük Haber” adlı tiyatro oyununu, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mustafa Ercan, Çorum Eğitim Derneği Başkanı Selim Kaya, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda tiyatro sever izledi.


İnsanlığın ana kitabı olan Kur’an-ı Kerim’le tanışmaları ve bağlarını daha güçlü hale getirmek için hazırlanan oyun izleyicilerden tam not aldı. Oyununun sonunda Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mustafa Ercan, Tiyatro Külliye kurucusu Osman Doğan’a saat kulesi maketi hediye etti. Çorum Eğitim Derneği Başkanı Selim Kaya da tiyatro üyelerine teşekkür belgesi takdim etti.


Anahtar Kelimeler çorum, Son, Dakika, Tiyatro
banner9

Yorum Gönder

@name x