‘Gençler geleceğimizin güvencesidir’

banner53

‘Gençler geleceğimizin güvencesidir’

18 Mayıs 2017 Perşembe 15:42

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

‘Gençler geleceğimizin güvencesidir’


AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.


Akar mesajında gençlere baktıklarında her geçen gün daha da güçlenen Türkiye'nin aydınlık geleceğini gördüklerini kaydetti.


Gençlerine güvenen, gençlerini en iyi şekilde yetiştiren milletlerin gelecekte de var olabileceğini belirten Akar açıklamasını şöyle sürdürdü:


"19 Mayıs 1919 tarihi Mustafa Kemal Atatürk'ün milletin ruhundaki 'Ya İstiklal, Ya Ölüm!' yeminini kurtuluş çaresi olarak görüp, uygulamaya koyduğu günü simgeler. Ülkemizde kurtuluş ve kuruluş süreçleri, o günden başlayarak, artık tümüyle, millet iradesi ve egemenliğine dayalı olarak gelişmiştir. Türkiye, milli ve manevi değerlerine sahip çıkan, ülkemizin gerçeklerini bilen ve tanıyan, özgür düşünceli gençlerimizin omuzlarında yükselecektir. Türkiye Cumhuriyeti'nin istikbali, işte bu istiklal şuuruyla yetişen gençlerimize emanettir. Gençlerimizin yüzlerindeki ışıkta, gözlerindeki pırıltıda her geçen gün daha da güçlenen Türkiye'mizin aydınlık geleceğini görüyor, gençlerimize güveniyoruz.

Unutmamalıyız ki, ancak gençlerine güvenen, gençlerini en iyi şekilde yetiştiren milletler gelecekte de var olabilecektir. Onun içindir ki geleceğimizin güvencesi gençlerimizin yarınlara en iyi şekilde hazırlanmasına imkan sağlamak ve onlara müreffeh bir ülke bırakmak öncelikli çabamızdır. Türk gençliğinin bu var oluş emanetine her koşulda sahip çıkacağına olan inancımız tamdır. Tüm bu duygu ve düşüncelerle Atatürk'ün Türk gençliğine armağan ettiği 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı'nı en kalbi duygularımla kutluyor, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Kurtuluş Savaşımızın bütün kahramanlarını rahmet ve şükranla yad ediyorum." 


 

Anahtar Kelimeler çorum, Son, Dakika, Ak, Parti
banner9

Yorum Gönder

@name x