Vatan TV’de yatırımları anlattı

banner53

banner54

Vatan TV’de yatırımları anlattı

05 Temmuz 2013 Cuma 11:10

Osmancık Belediye Başkanı Bekir Yazıcı, Vatan TV'de yayınlanan ‘Yörelerimiz’ programının canlı yayın konuğu oldu.

Vatan TV’de yatırımları anlattı


İlçede gerçekleştirilen yatırımlar ve hizmetleri anlatan Başkan Yazıcı, “Halen çalışmaları devam eden alt yapı yatırımlarımız cesaret ve sabır hizmetidir.” dedi.

İlçenin tarihi ve kültürel değerlerine de değinen Başkan Yazıcı, gelecek seçimleri değil gelecek nesilleri düşünerek, ilçenin sorunlarına kalıcı çözümler üretmek için çalıştıklarının altını çizerek şunları söyledi; “İlçemizde üç yıl gibi bir sürede uzak yakın mahalle ayrımı yapmadan ihtiyaç duyulan tüm bölgelerimizi asfaltla buluşturarak 70 kilometre asfalt yapımını tamamladık. Bu yıl da asfalt yatırımlarımız devam ediyor. Ayrıca 29 parkı hizmete sunarak hem vatandaşlarımızın rahatlıkla vakit geçirebilecekleri hem de çocuklarımızın yeni oyun alanlarına sahip olmalarını sağladık. Sosyal ve kültürel faaliyetlerimizde de yeni gelenekler başlatırken, eski geleneklerimizi de yaşatmayı sürdürüyoruz.”

İlçede 30 milyon TL değerindeki alt yapı yatırım çalışmalarının devam ettiğine vurgu yapan Başkan Yazıcı, kanalizasyon hatlarının değişiminin tamamlandığını ve kısa süre içerisinde su hatlarının değişimine başlanacağını kaydetti. Başkan Yazıcı, "Biz alt yapı işine girerken seçimleri değil gelecek nesilleri düşündük tüm hizmet ve yatırımlarımızda olduğu gibi. İlçemizin büyük sıkıntı ve sorunlarını kapsayan alt yapıda çözüm için kazmayı vurduk ve devam ediyoruz. Böylece ilçenin 50 yıllık tarihi alt yapı sorunu ortadan kaldırılacak, kalıcı  ve uzun soluklu bir yatırım tamamlanmış olacaktır. Alt yapı cesaret ve sabır işidir. Biz alt yapı için verdiğimiz sözü tuttuk, vatandaşlarımız da büyük sabır gösterirken, desteklerini ve dualarını esirgemediler. Onların destek ve duaları ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.” diye konuştu.
Yorum Gönder

@name x