Haydi kepler havaya

banner53

banner54

Haydi kepler havaya

07 Haziran 2013 Cuma 03:42

Özel Pınar Ortaokulu 8. sınıf mezuniyet gecesi, önceki gün veli ve öğretmenlerin katılımıyla Anitta Otel’de gerçekleşti.

Haydi kepler havaya

Sınıf öğretmeni Özgür Zihar’ın koordine ettiği geceye Özel Pınar Eğitim Kurumları Genel Koordinatörü Kazım Alpoğlu, Özel Pınar Anadolu Lisesi Müdürü Ahmet Tığlı, Müdür Yardımcısı Sadık Genç, Okul Aile Birliği Başkanı Rüştü Çağlar, Okul Aile Birliği Başkan Yardımcısı Orhan Polattaş, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Ekin Çöphüseyinoğlu ve Arda Kayılı’nın sunduğu programın açış konuşmasını Özel Pınar Eğitim Kurumları Genel Koordinatörü Kazım Alpoğlu yaptı. Öğrencilerine eğitim ve sosyal yaşamlarında başarılar dileyen Alpoğlu, bu gecenin bir ayrılış değil yeni bir başlangıç olduğunu, bundan sonraki eğitim hayatlarında 8. sınıf öğrencileri ile lisede de beraber olmak istediğini ifade etti.

Sınıf öğretmeni Özgür Zihar da, perde arkasından yaptığı etkileyici konuşmasıyla davetlileri duygulandırdı. Öğrencilerine olan sevgisini dile getiren Zihar, onları unutmanın mümkün olmayacağını da ifade etti.

Yemek ikramı ve slayt gösterisi ile devam eden programın ikinci bölümünde kürsüye gelen Zeynep Akpınar, arkadaşlarının duygu ve düşüncelerini anlatan bir konuşma yaptı.

Temsili belgelerini velileri eşliğinde alan öğrenciler, günün anısına öğretmen ve aileleri ile birlikte fotoğraf çektirdiler. Mezuniyet pastasını da birlikte kesen idareci ve öğrenciler, daha sonra halaylar eşliğinde doyasıya eğlendiler.

Öğrenciler gece sonunda, öğretmenlerinin emeklerini unutmayacaklarının bir göstergesi olarak öğretmenlerine hediyeler verdiler.
Yorum Gönder

@name x