Çalışmaları inceledi

banner53

Çalışmaları inceledi

13 Ağustos 2017 Pazar 12:18

Şahiner, çalışmaları inceledi ve esnafla sohbet etti.

Çalışmaları inceledi

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, akşam vakti ilçe merkezinde devam eden çalışmaları inceledi ve esnafla sohbet etti.

Sungurlu Belediyesi tarafından ilçenin çehresini değiştirecek olan Alparslan Türkeş ve Muhsin Yazıcıoğlu caddelerinde kaldırımları yenilenmesi, yeşil alan ve dekoratif aydınlatma çalışmaları inceleyen Başkan Şahiner, "Alparslan Türkeş Caddesi ve Muhsin Yazıcıoğlu caddelerini baştan aşağı yeniliyoruz. Sungurlu’nun merkezi olan, ilçede yaşayan hemen herkesin uğrak yeri olan bu bölge, tamamen yeni bir görünüme kavuşacak. Burada yapılan çalışmalar tamamlandığında geniş kaldırımlarıyla hem vatandaşlarımız hem de esnafımız rahat edecek. İnşallah en kısa sürede çarşı merkezimizi yenilerek Sungurlu halkının kullanımına sunacağız" dedi.

Ne yapıyorsak Sungurlu halkının ferahı için yapıyoruz. Bu zamana kadar yaptığımız çalışmalar ve yapacağımız projelerde her zaman önceliğimiz insan oldu. Sadece bir şeyleri yapmak için yapmıyor, insanlarımız buralardan faydalanabilir mi? Bunu düşünüyoruz. Yenilenen Sungurlu şimdiden ilçe halkımıza hayırlı uğurlu olsun" ifadelerini kullandı.
Başkan Şahiner, ilçe merkezinde çalışmaları inceleyip, ensaf ve vatandaşlarla sohbet ederek, çalışmalar hakkında memnuniyetlerini ve sıkıntıları olup olmadığını sordu. İlçe esnafları ve vatandaşları yapılan çalışmalardan son derece memnun olduklarını ifade ederek Başkan Şahiner'e teşekkür ettiler.banner9

Yorum Gönder

@name x