Yeni okul yöneticileri belli oldu

Milli Eğitim Müdürlüğü, okullara yeni atanan müdür ve müdür yardımcılarını belirledi.

Yeni okul yöneticileri belli oldu

Milli Eğitim Müdürlüğü, okullara yeni atanan müdür ve müdür yardımcılarını belirledi.

26 Eylül 2013 Perşembe 20:01
 Yeni okul yöneticileri belli oldu
banner332


Milli Eğitim Müdürlüğü, okullara yeni atanan müdür ve müdür yardımcılarını belirledi.

102 okulda yapılan görev değişikliklerinde 31 okula yeni müdür atanırken, 71 okula ise müdür yardımcısı atandı.  Yeni atamalar şu şekilde açıklandı:

MÜDÜR ATAMALARI

Hüseyin Kır-Çorum merkez Çorum Anadolu İmam Hatip Lisesi

Mehmet İsmail Şahiner-Çorum merkez Dr. Sadık Ahmet  Ortaokulu

Şevket Lütfi Türkgenci- Sungurlu Mustafa Kemal İlkokulu

Fahri Karadereli-Sungurlu İmam Hatip Ortaokulu

Mehmet Ali Kuru-Çorum Merkez Toprak Sanayi İmam Hatip Ortaokulu

Burhanettin Aydın-Sungurlu Anadolu İmam Hatip Lisesi

Fatih Şanlı-İskilip Meslek Eğitim Merkezi

Yahya Çoban-Çorum Merkez 75. Yıl Cumhuriyet Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Bekir Özdemir-Çorum Merkez Halk Eğitim Merkezi ve ASO Okulu

Kerim Çırakoğlu-Sungurlu Anadolu Lisesi

Zeki Babaoğlu-Mecitözü Atatürk Ortaokulu

Ferhat Sarı-Çorum Merkez Özel Eğitim Uygulama Merkezi

İmralı Kaloç-Sungurlu İsmet Paşa Ortaokulu

Çetin Kaya-Alaca Ortaokulu

Ceylan Şahin-Sungurlu Şehit Mahmut Peşmen Ortaokulu/İlkokulu

Sadık Efe-Çorum Merkez Bilim ve Sanat Merkezi

Mehmet Bektaş-Osmancık Meliha Rıfat Gobel Ortaokulu

Filiz Oral-Ortaköy 100. Yıl İlkokulu

Orhan Eray-Mecitözü Elvançelebi Ortaokulu

Yusuf Erduğan-Sungurlu Atatürk Ortaokulu/İlkokulu

Ali Şükrü Ayan-Osmancık Nenehatun Özel Eğitim Uygulama Merkezi

Salih Şişli-Bayat Atatürk İlkokulu

Mehmet Akay-Sungurlu TOKİ Mehmet Akif İlkokulu

Yılmaz Ağırbaş-Kargı Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu

İsmail Ünver-Osmancık Osmangazi İlkokulu

Nihat Piricci-Mecitözü İmam Hatip Ortaokulu

Rıza Güleçyüz-Boğazkale Halk Eğitim Merkezi

Abdulaziz Öner-Çorum Ulukavak Anaokulu

Murat Ayten-Uğurludağ Atatürk İlkokulu

Umut Reşit Yılmaz-Laçin Atatürk Ortaokulu

Mehmet Açıkgöz-Çorum Merkez İpekli Bağları Ana Okulu

MÜDÜR YARDIMCISI ATAMALARI

Bekir Tokgöz-Çorum Anadolu İmam Hatip Lisesi

Murat Terlemez-Çorum Anadolu İmam Hatip Lisesi

Duran Bozagcı-Çorum Fatih Sultan Mehmet İlkokulu

İbrahim Gösterir-Çorum Bahçelievler Öğretmen Salim Akaydın Ortaokulu

Osman Şen-Çorum Mimar Sinan İlkokulu

Özlem Zeren-Çorum Kız Teknik ve Meslek Lisesi

Emrah Gümüş-Çorum Kale Özel Eğitim Uygulama Merkezi

Fikret Metin-Çorum Yavuz Sultan Selim İlkokulu

Mustafa Gıdış-Çorum 75. Yıl Cumhuriyet Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Mahmut Çelik-Çorum Mehmetçik Anadolu Lisesi

Fatih Afşar-Çorum Buharaevler Kız Teknik e Meslek Lisesi

Şahin Gürer-Osmancık İmam Hatip Lisesi

Sefa Kayalı-Osmancık Ömer Derindere Anadolu Öğretmen Lisesi

Fatih Koçak-Çorum 23 Nisan Ortaokulu

Murat Ecer-Çorum Özel Eğitim Meslek Lisesi

Recep Çelep-Çorum Türkiyem İmam Hatip Ortaokulu

Vedat Keskin-Çorum Mehmetçik Anadolu Lisesi

Selim Aydın-Çorum Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi

Yüksel Şahin-Çorum İnönü Anadolu Lisesi

Ahmet İlhan-Çorum Fen Lisesi

İlyas Eker-Dodurga Mustafa Kemal İlkokulu

Ayşe Yaz-Çorum Buharaevler Kız Teknik ve Meslek Lisesi

Can Fırat Şahin-Osmancık Nene Hatun Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi

Zafer Kellegöz-Alaca Anadolu Öğretmen Lisesi

Muammer Atar-Çorum Buharaevler Kız Teknik ve Meslek Lisesi

Akif Bolat-Sungurlu İsmet Paşa İlkokulu

Mehmet Karaçimen-Sungurlu Mehmet Akif İlkokulu

Yılmaz Yalçın-Çorum Toprak Sanayi İmam Hatip Ortaokulu

Metin Devrez-Alaca Halk Eğitim Merkezi

Özgür Yaşar-Çorum Karşıyaka Ortaokulu

Murat Ateş-Çorum Mustafa Kemal Ortaokulu

Mehmet Ali Hızarbaş-Osmancık İmam Hatip Ortaokulu

Zafer Erel-Çorum Dumlupınar Ortaokulu

Sezgin Kundukan-Çorum İsmail Kakaç Ortaokulu

Selami Körüklü-Çorum Mimar Sinan Ortaokulu

Eray Oyan-Çorum Türkler Ortaokulu

İsmail Yalçın-Çorum Ticaret Meslek Lisesi

Selman Düzgün-Kargı Anadolu Öğretmen Lisesi

Mehmet Armutçu-Çorum Ulukavak Anaokulu

Ömer Faruk Aydın-Osmancık İMKH Anadolu Teknik Lisesi

Semiha Ateş-Çorum Mimar Sinan Anaokulu

Ali Abanuzoğlu-Sungurlu Cumhuriyet İlkokulu

Erdem Bilgin-Mecitözü Anadolu Lisesi

Mustafa Kahraman-Mecitözü Şehit Mahmut Daştan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

Celal Arslan-İskilip Misakı Milli İlkokulu

Murat Dulca-Alaca Sakarya Ortaokulu

Adil Göktaş-Bayat Atatürk İlkokulu

Ahmet Saltık-Mecitözü Şehit Mahmut Daştan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

Şengül Kocabaş-Sungurlu Mustafa Kemal İlkokulu

Yusuf Yasin Baygül-Alaca Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

Kenan Saygılı-Osmancık ortaokulu

Metin Kenduzler-Sungurlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi

Hüseyin Soysal-Sungurlu Fatih Ortaokulu

Erdal Yılmaz-Sungurlu İmam Hatip Ortaokulu

Özgür Turan-Sungurlu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Faruk Şireci-Dodurga ÇPL

Adem Şahin-Osmancık Cumhuriyet Anadolu Lisesi

Serkan Çelikkol-Alaca Fatih Ortaokulu

Adem Yücel-Mecitözü Hisarkavak Ortaokulu

Mesude Emektar-Ortaköy Aşdağul Şehit Mahsuni Türkmen İlkokulu

Ümit Arslan-Osmancık Öbektaş İlkokulu

Eker Yıldırım-İskilip Atatürk Ortaokulu

Ergun Beker-Sungurlu Atatürk Ortaokulu

Serkan Bektaş-Alaca Cumhuriyet Ortaokulu

Niyazi Şahin-Alaca Ortaokulu

Selahattin Kılıç-İskilip Kuzköy Ortaokulu

Sadık Eşki-İskilip Azmi Milli Ortaokulu

Murat Şafak-Alaca Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Anadolu Teknik Lisesi

Ömer Solar-Dodurga ÇPL

Attila Kaba-İskilip Anadolu İmam Hatip Lisesi

Mehmet Ciddi-Uğurludağ Halk Eğitim Merkezi




Son Güncelleme: 01.10.2013 16:21
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner316