Gündem havaalanı ve hızlı tren

AK Parti Çorum heyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti. gündemde havaalanı ve hızlı tren var...

Gündem havaalanı ve hızlı tren

AK Parti Çorum heyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti. gündemde havaalanı ve hızlı tren var...

24 Kasım 2020 Salı 15:51
Gündem havaalanı ve hızlı tren

AK Parti Çorum heyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti.

Ziyarette AK Parti Çorum Milletvekilleri Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan, Oğuzhan Kaya, Erol Kavuncu, Belediye Başkanı  Dr. Halil İbrahim Agşın ve AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı hazır bulundu.

Yapılan paylaşımda, ziyarette Çorum’a havalimanı ve hızlı tren yatırımlarının istişare edildiği duyuruldu.

Son Güncelleme: 25.11.2020 18:24
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
kenan 2020-11-24 17:27:36

Çevre illlerine bakalım TEK TREN RAYLARI. ÇORUMDA YOK.
KASTAMONU YOZGAT KASTAMONU KIRIKKALE SANKİ ÇORUM ÇUKUR ÇEVRESİNDEN DOLANIYOR..

ÇORUMA HİZMET HIZLI TREN GELMELİ YOLLAR 3 ŞERİTLİ DLMALI.

Avatar
Komik 2020-11-24 17:39:41

Koca bir HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

Avatar
Vatandaş 2020-11-24 17:40:34

Bir parmak bal nedir milletin ağzına nasıl çalınır adlı hikaye :)

Avatar
Çorumlu 2020-11-24 19:50:15

Allah aşkına dalga geçiyorsunuz desem işgal ettiğiniz makamlara yakıştıramıyorum.
İlçe hastanelerine hasta sevkinin başladığı çorumda siz 15 günde faaliyete geçebilecek bi hastane binamız var ama siz hala neyle uğraşıyorsunuz,beyler havalanı ve hızlı tren tamam lazımda önce sağlık lazım,mayıs ayında uyarmıştım ve maalesef bugün hastanede yer yok mayıstada yol ve stadyumu inceliyordunuz daha fazla geç olmadan eski hastane binasını acilen hizmete geçirin yoksa hastanede yer olmadığı için alınmayan her hastanın vebali günahı size.
Birde iyi parti yöneticileri eski hastane önünde eylem yapıyo onlar açtırdı olur gafletinede kapılmayın.insan hayatı üzerinden siyaset olmaz..

Avatar
Corumlu 2020-11-24 21:41:49

2 senedir gorusyorsunuz ama çakılı civi bile yok hep gosteris poz vermeler

Avatar
Kenan 2020-11-24 21:52:59

Ne trenmiş gelmedi gitti be

Avatar
HÜSEYİN ERKOC 2020-11-24 21:55:39

Ben 64 yaşındayım.ilokul öğretmenimiz de trenin ve uçağın çoruma geleceğini söyledi. 5 yılda gelir dedi çok sevinmiştim.53 yıl geçti henüz gelecek.

Avatar
Karşı Köyün Delisi 2020-11-24 22:29:08

Sâhi yerel seçim öncesi şehrimize hergün bakanlar geliyodu, noolduuu?