Alaca’da başarılı turnuva

Alaca Belediyesi tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen İllerarası 1. Judo Turnuvası 300 sporcunun mücadelesine sahne oldu.

Alaca’da başarılı turnuva

Alaca Belediyesi tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen İllerarası 1. Judo Turnuvası 300 sporcunun mücadelesine sahne oldu.

02 Ekim 2013 Çarşamba 09:53
Alaca’da başarılı turnuva
banner332


Alaca Belediyesi tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen İllerarası 1. Judo Turnuvası 300 sporcunun mücadelesine sahne oldu. Hafta sonunda Alaca Spor Salonu’nda yapılan turnuvaya Çorum’un yanı sıra Ankara, Samsun, Sinop, Yozgat, Çankırı, Erzurum, Bartın, Kırıkkale, Giresun, Kastamonu illerinden toplamda 300 sporcu katıldı.

Turnuvanın açılış törenine Belediye Başkanı Muhammet Eyvaz’ın yanısıra Emniyet Müdürü Tamer Azem Arslan, Gençlik ve Spor İl Müdürü Haşim Eğer, İlçe Milli Eğitim Müdürü Selçuk Güneş, AK Parti İlçe Başkanı Ümit Tokgöz, CHP İlçe Başkanı İsmail Çimen, Çopraşık Belediye Başkanı Seyfettin Arslan, Büyükhırka Belediye Başkanı Arslan Şahin ve davetliler katıldı.

İki gün süren ve minikler, yıldızlar, ümitler ve süper minik kategorilerinde yapılan turnuvada yapılan maçlar sonunda takım sıralamasında Ankara 165 puanla birinciliği kazanırken Çorum 160 puanal ikinciliği alırken Giresun 80 puanla üçüncü Sinop ise 47 puanla dördüncülüğü kazandı. Müsabakaların sonunda düzenlenen törenle kategorilerinde dereceye giren sporculara madalya ve başarı belgeleri verildi.

İki gün süren müsabakalar sonunda kategorilerinde dereceye giren sporcular ve illeri şöyle:

YILDIZ ERKEKLER : 34 Kg’da 1. Arif Işık (Giresun), 2. Burak Oduncu (Amasya), 3. Yusuf Özdemir (Çorum), 38 Kg’da 1. Mahsun Üzelceoğlu (Ankara), 2. Niyazi Kuran (Alaca Belediye), 42 Kg’da Abdullah Tarım Sengel (Ankara), 2. Resul Sönmez (Ankara), 3. Hakan Çurukoz (Ankara), 3. Dursun Demiröz (Çorum), 46 Kg’da 1. Hakan Şahin (Alaca Belediye), 2. Serkan Sefil (Alaca Belediye), 3. Can Baskın (Çorum), 3. Mevlüt Metehan Kıyışkan (Çorum), 50 Kg’da 1. Buhari Yıldırım (Ankara), 2. Dursun Ali Ekinci (Sinop), 3. Doğukan Dınç (Ankara), 3. Ebubekir Karakoç (Ankara), 55 Kg’da 1. Emin Uzunoğlu (Ankara), 2. B. Levent Yılmaz (Ankara), 3. Samet Marım (Çorum), 3. Umut Baloğlu (Çorum), 60 Kg’da 1. Kadir Kara (Giresun), 2. Samet Güzel (Ankara), 66 Kg’da 1. A. Zafer Karabenli (Ankara), 2. Burak Keskin (Amasya), 3. Samet Koç (Ankara), +66 Kg’da 1. B.Mert Aksoy (Giresun), 2. Hakan Akar (Giresun), 3. Baran Akpınar (Sinop)

YILDIZ BAYANLAR: 32 Kg’da 1. Elif Türkoğlu (Çorum), 36 Kg’da 1. Ebru Demiröz (Çorum), 40 Kg’da 1. İrem İstanbullu (Çorum), 2. Merve Şahin (Sinop), 3. Büşra Cayan (Giresun), 44 Kg’da 1. Özge Andıç (Ankara), 2. Yeter Karaca (Çorum), 3. Duygu Parlak (Giresun), 3. Tuğçe Köse (Amasya), 48 Kg’da 1. Buket Mercan (Ankara), 2. Ayça Yıldız (Ankara), 3. Elif  Uğurlu (Alaca Belediye), 52 Kg’da 1. Sennur Toka (Giresun, 2. Süheda Nur Çuhadar (Ankara), 57 Kg’da 1. Kader Seyhan (Ankara), 63 Kg’da 1. Sevda Kardelen Aktaş (Çorum), 2. Gizem Dallı (Ankara), 3. Besok Şahin (Sinop)

ÜMİT ERKEKLER: 50 KG’da 1. Kadir Sinan (Ankara), 2. Buğra Oduncu (Amasya), 3. Sezai Bozkurt (Bartın), 3. Selehattin Demir (Bartın), 55 KG’da 1. Halim Çalışkan (Ankara), 2. İsmet Baran Midillioğlu (Giresun), 3. Gökhan Durkaya (Giresun), 3. Ömer Mutlu (Alaca Belediye), 60 Kg’da 1. Hasan Deniz (Ankara), 2. Sefidullah Oba (Ankara), 3. Furkan Kılıç (Alaca Belediye), 3. Hamza Erköse (Çorum), 66 Kg’da 1. Alpay Teke (Ankara), 2. Yusuf Yenilmez (Alaca Belediye), 3. Murat Demirhan (Ankara), 90 Kg’da 1. Ali Metehan Köse (Giresun), 2. Emre Can Ünal (Bartın), +90 Kg’da 1. Salih Bulat (Ankara), 2. Halil İbrahim Boz (Çorum), 3. Arif Can Akbaş (Bartın)

ÜMİT BAYANLAR: 44 Kg’da 1. Merve Kocer (Ankara), 2. Hasret Ak (Giresun), 48 Kg’da 1. Merve Taş (Çorum), 2. Kader Aydın (Sinop), 3. Zeynep Dede (Ankara), 52 Kg’da 1. Sedanur İçağası (Çorum), 2. Kadriye Turkaya (Amasya), 3. Aylin Karadavut (Ankara), 57 Kg’da 1. Sümeyra Aykaç (Çorum), 2. Belil Dinç (Sinop), 3. Zahide Köksal (Çorum), 70 Kg’da 1. Sıdıka Işık (Ankara), 2. Kübra Bulanıkoğlu (Ankara), 3. Gözde Cin (Bartın)

SÜPER MİNİK ERKEKLER : 24 Kg’da : 1. Ercan Yılmaz (Giresun), 2. Abdullah Köse (Giresun), 28 Kg:  1. Metehan Bayraktar (Ankara), 2. Eyüp Gökmen (Çorum), 30 Kg’da 1. Umut Sefil (Alaca Belediye), 2. Muhammet Penpe (Alaca Belediye), 3. Arif Enes Köse (Çorum), 32 Kg’da 1. Furkan Kocaoğlu (Bartın), 2. Mertcan Ekinci (Sinop), 3. Bahadır Saatçi (Amasya), 34 Kg’da 1. Batuhan Demiröz (Çorum), 2. Furkan Tuncer (Bartın), 3. Serdar Yıldırım (Alaca Belediye), 3. Hüseyin Eren Yavuz (Amasya), 38 Kg’da 1. Enes Varan Özdemir (Bartın), 2. Alperen Karslı (Alaca Belediye), 3. Emre Can Kurt (Ankara), 40 Kg’da 1. Hüseyin Can Lafçı (alaca Belediye), 2. Bahadır şimşek (Alaca Belediye), 44 KG’da 1. İlker Kaan Kaya (Çorum), 46 Kg’da 1. Eren M. M. Özcan (Sinop), 48 Kg’da 1. Yunus Emre Eker (Çorum), 50 Kg’da 1. Ahmet Güler (Ankara), 54 Kg’da 1. Ertuğrul H. Kulanoğlu (Amasya)

SÜPER MİNİK BAYANLAR: 26 KG’da 1. Rabia Aleyna Hep (Sinop), 30 Kg 1. Nurcan Okur (Giresun), 2. Ervanur Ertürk (Sinop), 32 Kg’da 1. Sudenaz Özdemir (Ankara), 2. Eyşegül Bakır (Bartın), 3. Rüyanur Özdemir (Alaca Belediye), 36 Kg’da 1. Kevser Parlak (Giresun), 2. Busenur Zileli (Çorum), 40 Kg’da 1. Nisanur Alınca (Amasya)

MİNİK ERKEKLER: 30 Kg’da 1. Duman Kutluhan Alparslan (Alaca Belediye), 2. Rasim Bulut (Giresun), 3. İbrahim Bolat (Alaca Belediye), 3. Arda Cenker Yaz (Bartın), 34 Kg’da 1. A. Muttaki Sönmez (Ankara), 2. Kürşat Yılmaz (Amasya), 3. Lütfü Büyükbaş (Çorum), 3. Enes Şamlı (Çorum), 38 Kg’da 1. Bahadır Kılıç (Ankara), 2. Emirhan Kalalaf (Bartın), 3. A. Emre Koçkar (Ankara), 3. Enes Türkyılmaz (Giresun), 42 Kg’da 1. Bayram Şahin (Alaca Belediye), 2. Ömer Faruk Çağlar (Ankara), 3. Mazlum Aydın (Giresun), 3. B. Emre Erol (Yozgat), 46 Kg’da 1. Zakir Oba (Ankara), 2. Umut Aldı (Giresun), 3. Mikail Penpe (Alaca Belediye), 50 Kg’da 1. Ahmet Buğrak Çuhadar (Ankara), 2. Necip Elmalı (Yozgat), 3. Cahit Can Zileli (Çorum), 55 Kg’da 1. Ziya Mert şahin (Çorum), +60 Kg’da 1. Emircan Solak (Çorum), 2. Alptekin Acun (Ankara), 3. Hasan U. Kösehan (Giresun)

MİNİK BAYANLAR: 28 Kg’da 1. İlkay Danacı (Sinop), 2. Özgenur Dıkıcı (Amasya), 3. Seval Büyükbaş (Çorum), 32 Kg’da 1. Pelin Suyaşar (Çorum), 2. Kübra Tosun (Alaca Bleediye), 3. Nursena Öztürk (Alaca Belediye), 36 Kg’da 1. Sude Köse (Amasya), 2. İrem Özcan (Sinop), 3. Elif Tokmak (Alaca Belediye), 3. Dilara Sol (Çorum), 40 Kg’da 1. Yaren Oduncu (Amasya), 2. Seval Çelik (Sinop), 3. İrem Yamalı (Ankara), 44 Kg’da 1. Şeyma Hacer Yağlı (Çorum), 2. Hülya Hep (Sinop), 3. Sevcan Yılmaz (Bartın), 48 Kg’da 1. Ceren Öker (Ankara), 2. Nalan Sözen (Amasya), 3. Sıla Çırak (Sinop), 52 Kg’da 1. Bozkurt Hasret (Bartın), 2. Pınar Avlacı (Sinop), 57 Kg’da 1. Hasret Sabuncu (Çorum) 2. Irmak Zenginer (Sinop).






Son Güncelleme: 02.10.2013 10:04
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner316