Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal, Başkan Yardımcıları Turgut İlgü ve Mustafa Özbayram, Habercim19’a nezaket ziyaretinde bulundu.
TSO yöneticilerini Habercim19 Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Demirer ve işadamı Şeyda Önen karşıladı.
TSO Başkanı Başaranhıncal, Başkan Yardımcıları İlgü ve Özbayram, Habercim19 Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Demirer’in 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik etti. Ziyarette genel ve yerel ekonomik üzerine sohbet edildi.