Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği Meclis üyeleri tarafından, Türkiye Cumhuriyeti Avrupa Birliği Daimi Temsilciği noktası ziyaret edildi.
Yapılan açıklamaya göre, Türkiye Cumhuriyeti Avrupa Birliği Daimi Temsilciliğine gerçekleştirilen ziyarete Daimi Temsilci Yardımcısı Ayşe Uzer’den AB projeleri ve adımları, AB Birliği süreci ve AB’nin Türkiye ‘ye bakış açısı ve son durumu hakkında bilgi alındı.
Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği adına katılan Heyet’te Birlik Başkanı Amasya Valisi İ. Halil Çomaktekin, Çorum Valisi Ahmet Kara, Tokat Valisi Cevdet Can, Amasya İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Çıttır, Amasya İl Genel Meclis Üyesi Yücel Gümüş, Çorum İl Meclis Başkanı H. İbrahim Kaya ve Çorum İl Meclis Üyesi Yusuf Kaya, Tokat İl Genel Meclis Üyeleri Salih Yıldırım ve İ. Daim Namlı, Birlik Müdürü Yasemin Çoban, Birlik Personeli H. Hüsnü Doğan Katıldı.
Son Güncelleme: 13.01.2016 17:07