Ziyarete; Mecitözü AK Parti İlçe Başkanı Alişan Yaşar ve ilçe Muhtarları, İskilip AK Parti İlçe Başkanı Ali Koçkaya ve İlçe Muhtarları katıldı.
Milletvekilleri ve Muhtarlar mecliste bir araya gelerek burada yapılan istişare toplantısında muhtarlar taleplerini dile getirdiler ve destek istediler.
Muhtarlar, 1 Kasım’da milletvekili olan ve Komisyon üyeliklerine seçilen Çorum Milletvekillerine hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını belirterek, kendilerini ağırlayan milletvekillerine teşekkür ettiler.
Köyleri ile ilgili sorunları milletvekillerine ilettiklerini belirten muhtarlar, milletvekillerinde sorunları tek tek not alarak, çözüm noktasında kendilerine destek olacakları hususunda söz verdiklerini belirttiler.
Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Milletvekilleri Ceritoğlu ve Ceylan, muhtarlara teşekkür ederek, sorunlarını bildiklerini ve çözüm noktasında yardımcı olacaklarını dile getirdiler.