AK Parti İl Başkanlığı'nın organizesiyle yerel yöneticiler, siyasetçiler, işadamları ve esnaf temsilcileri Çorum’un yerelde ve Ankara’da çözülecek sorunları için toplandı.
Akşam üzeri Anitta Otel’de başlayan ve halen devam eden toplantıya Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan, Oğuzhan Kaya, Erol Kavuncu, Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Osman Öztürk, AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, TSO ve ÇESOB yöneticileri, meslek odası başkanları ve bazı şube müdürleri katıldı. İstişare ve değerlendirme amacı taşıyan toplantıda Çorum’un yerelde çözülecek sorunlarının yanı sıra merkezî hükûmette ele alınacak konular görüşülüyor.
Yemek yemeye gitmişlerdir ne sorunu
Meselenin özü;toplanmışlar ,yemek yemişler.Çorum'un sorunlarını da konuşmuşlardır.Nafile sorunlar çözülmeden yine masada kalır.
Karadağ niçin gelmemiş . Birçok konuda tecrübeli
Başta A Sami beyde ( ki O MKYK üyesi) vizyon göremiyorum. Günlük işlerin kişisi
Bulardan bi halt olmaz bizim çorumlular da gerçekten sorun çözecekler inanırlar çok komik????
Mesele çorum ise gerisi teferruattır. Çekemeyenler yemek falan böyle olumsuz yorum yaparlar. BU TOPLANTILARIN HAFTALIK YAPILMASI LAZIM. Düzenleyen ve katılımcıları alkışlıyorum. Çorum için çalışnak lazım.
Çorum'un geleceğini aynı kafadaki adamlar belirleyemez.
muzafferi unutmuşlar mı acaba
rektör var milli eğitim müdürü de var mı
Allah yar ve yardımcınız olsun durmak yok yola devam