İskilip Belediye Meclis Üyeleri PTT Genel Müdürlüğü Pazarlama ve Satış Daire Başkanlığı görevine getirilen hemşerimiz İsmail Çizikci’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. İskilip heyeti, Çizikçi'ye yeni görevinde başarı dileklerini iletti.
Heyet ayrıca Karayolları’nda müdür yardımcılığı görevini yürüten İsmail Çağlar ve E.Ü.A.Ş Genel Müdür Yardımcısı hemşehrimiz Nurettin Kulalı’ya nezaket ziyaretinde bulundular.
03 Aralık 2019 Salı 20:28
![Hemşehrileri kutladı Hemşehrileri kutladı](https://www.habercim19.com/images/haberler/2019/12/hemsehrileri_kutladi_h59198_a9b4b.jpg)