Gazeteci-Yazar merhum Mahmut Tunaboylu, doğumunun 62. yıl dönümünde kabri başında anılacak.
www.corumhakimiyet.net’te yer alan habere göre, Çorum Gazeteciler Cemiyeti, Mahmut Tunaboylu’nun vefatının 14. yılı nedeniyle yarın saat 14.00’te Ulu Mezarlık’ta anma programı düzenleyecek.
Tunaboylu’nun babası Emekli Öğretmen ve Gazeteci Müslüm Tunaboylu ile aile mensuplarının da hazır bulunacağı anmaya merhum gazetecinin meslektaşları da katılacak.
Kabir ziyaretiyle başlayacak anma programı duanın ardından sona erecek.
Son Güncelleme: 17.01.2016 21:20