Milliyetçi Hareket Partisi İl Genel Meclisi Üyeleri Vali Zülkif Dağlı'yı makamında ziyaret etti.
VALİ DESTEK SÖZÜ VERDİ
MHP İl Başkanı Mehmet İhsan Çıplak başkanlığında gerçekleştirilen ziyarette, gelecek 5 yıl içerisinde kısa, orta ve uzun vadede yapılması istenilen konular ve hizmetler istişare edildi. Vali Dağlı'nın öncelikli konuları hassasiyetle takip edeceğini ve gerekli destekleri vereceklerini vurgulaması takdirle karşılandı.
İŞTE O ÖNCELİKLİ HİZMETLER
MHP İl Genel Meclis Üyeleri öncelikli konuları köy içme sularının tamamen çözüme kavuşması, tarımsal sulama projelerinin desteklenmesi, grup yollarının sıcak asfaltlanması, köylere gelir getirici projelerinin artırılması olarak sıralandı.
TAVİZSİZ TAKİP EDECEĞİZ
MHP'den yapılan açıklamada, "Yukarıda belirttiğimiz öncelikli konuları ve kısa, orta, uzun vadedeki tüm projeleri gerekli komisyonlara iletecek, hiçbir taviz vermeden takipçisi olacağız. İlimizin ve tüm ilçelerimizin her alanda daha da ileriye gitmesi için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Birlikte hareket etmek, ortak hedeflere ulaşmamızı sağlayacaktır."denildi.
Mecliste iktidar destekçiliğini CHP ye kaptırdınız. Söz hakkınız yokki, ne yapabilirsiniz de hedef açıklayasınız. Duyanda BB Başkanlığı ellerinde sanır.
Neden içimde sizlere karşı zerre miktarı güven kalmadı diye sordum yine kendime... Memlekete gelecek yatırımlara engel olanlar geldi aklıma...dün ulumezarlığa gittim ne göreyim.İkinci çevreyolu tabelası...Meğer ikinci çevreyolumuzda varmış ama haberimiz Kabir ehlini ziyarete gidince oldu... Allah kurtarsın iyileri kötülerden artık buğzediyorum