31 Mart 2024 tarihinde gerçekleşen Mahalli İdareler Seçimleri'nde Çorum'un İskilip ilçesine bağlı İbik Köyü Muhtarı seçilen Hasan Egri mazbatasını aldı. Egri'nin İskilip tarihinin en genç muhtarıolduğu açıklandı.
Genç muhtar Hasan Egri yaptığı açıklamada "Bugün itibariyle aza heyetimiz ile birlikte mazbatamızı aldık. Heyetimiz ile ortak istişareler doğrultusunda hizmetlerimize, çalışmalarımıza başlayacağız. Daha yaşanabilir bir İbik köyü için kolları sıvadık. Allah bizleri mahçup etmesin inşallah" ifadelerini kullandı.
Güzel ilçemiz güzelleşiyor. Gençleşiyor. Güzel insanlar seçildi şeffaflık da olacak kaynaklar ilçemize ayrılacak bazı gruplara gitmeyecek inşAllah.