Çorum Barosu Olağan Genel Kurulu bugün gerçekleştiriliyor.
Atatürk Spor Salonu’nda pandemi tedblirleri kapsamında gerçekleştirilen genel kurulda Divan Heyeti Av. Hüseyin Kılıç’ın başkanlığında Av. Alperen Argut, Av. Erkan Kabakcı ve Av. Kübra Kazancı Tosun’dan oluşturuldu.
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan kongrede açılış konuşmasını Çorum Barosu Başkanı Av. Kenan Yaşar yaptı. Genel kurulun 2. oturumu olan yarın ise baro başkanı, yönetim, disiplin, denetleme kurulu üyeleri ve Türkiye Barolar Birliği delegeleri belirlenecek.
Ankara, İStanbul ve İzmir barolarına genel kurul yapma izni verilmezken, Çorum Barosu'na nasıl veriliyor?