Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Meclisine bir bayan üye daha katıldı. TSO Meclis üyesi Okan Meroğlu'nun iş değişikliği nedeniyle meclis üyeliğinin düşmesinden dolayı yerine Duygu Akça meclis üyesi oldu.
TSO Ocak ayı meclis toplantısında konu hakkında bilgi veren Meclis Başkanı Erol Karadaş, Okan Meroğlu'nun iş değişikliği yaptığını ve il dışında olduğunu belirterek bundan dolayı da meclis üyeliğinin düştüğünü söyledi. Karadaş Meroğlu'nun yerine ise aynı meslek grubundan Duygu Akça'nın meclis üyesi olduğunu kaydetti.
Son Güncelleme: 20.01.2016 09:48