İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve Hitit Dağcılık Kulübü doğa yürüyüşü gerçekleştirdi.
Etkinliğe katılan 30 doğa sever, Feruz Köyün’den, Laçin’in gözde gezi alanlarından Yeşilgöl’e kadar 9 km uzunluğundaki parkuru yürüdü.
Çorum Valiliği Kaymakam Adayı Ömer Karadağ ile İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Osman Keser, Hidak Başkanı Gürkan Yağmur ve TEMAD Şube Başkanı Ömer Ertan Karabıyık’ın da katılım sağladığı yürüyüş, orman içi patikalardan devam ederek 3 saatlik sürede gerçekleştirildi.
Anlamlı etkinlik sonunda grubu Laçin Kaymakamı Sayın Pınar Uz ile Laçin Belediye Başkanı İdris Gözükmek karşılayıp misafir etti. Daha sonra katılımcılar Yeşilgöl kenarında Türk Bayrağı açarak hatıra fotoğrafı çekindi.
Kestirmeden giymeyin.kirkdilimden başlayın..biraz hareket edin....