Yeniden Refah Partisi Çorum Belediye Başkan Adayı Av. Yaşar Anaç, seçim sonuçlarının ardından açıklama yaptı.
Millet iradesine saygı duyduğunu ve sonuçlardan çıkarmaları gereken derslerin olduğunu vurgulayan Anaç, açıklamasında şu görüşlere yer verdi:
SAHADAKİ GÖREVLİLERE TEŞEKKÜR
“Seçimin demokrasi şöleni mahiyetinde huzur ve sükûnet içinde geçmesine vesile olan güvenlik görevlilerimize, başarılı bir seçim koordinasyonu sağlayan seçim kurulu üyelerine, basınımızın kıymetli temsilcilerine, siyasi parti temsilcilerine, sağlık personellerine, demokratik haklarını kullanarak bu güzel duyguları yaşatan seçmenlerimize çok teşekkür ediyorum.
'SONUÇLARDAN ÇIKARACAĞIMIZ SONUÇLAR VAR'
Tecelli eden millet iradesine saygı duyuyorum. Zira son sözü aziz milletimiz söylemiştir. Seçim sonuçlarından bizlerin de çıkaracağığımız şeyler vardır, kendimizi ve partimizi milletimize daha çok anlatma gereği doğmuştur. Tabi ki diğer siyasi partilerde gerekli dersi çıkaracaktır. Kazanarak göreve gelecek başkan ve meclis üyesi arkadaşlara da başarılar diliyorum.
'PARTİMİZ OYLARINI İKİYE KATLADI'
Seçim sonuçları ile partimiz gerek Türkiye genelinde gerek Çorum da oylarını en az ikiye katlayan, büyük bir başarı elden bir partidir. Bundan sonrada Yeniden Refah Partimizin daha büyük başarılara imza atması için canla başla mücadele etmeye, çalışmaya devam edeceğiz.”
Bir sonraki seçimde yeniden refah partisi iktidar olacak İNŞALLAH
Aldığınız oyların tepki oyları olduğunun farkındasınızdır umarım. Yani geçici
Önünüzdeki süreçte TAM MUHALEFET, İL VE İLÇELERDEKİ eksikler, yarım kalan projeler, yollar, trenler yüksek sesle konuşmalılar
yaşar güldürme adamı... Muzaffer Külcü'yü koşa koşa niye ziyaret ettin.
Yarın seçim olsun iktidar olur
YENİDEN REFAH PARTİSİNE HELAL OLSUN.
Yaşar bey güzel bir çalışma yaptınız emeğinize sağlık
Milletimiz müsterih olsunlar en iyisini yapmaya çalışan kadrolar sabırla geliyor inşAllah
BBP partisi Gibi dernekten öteye gidemez.kulcu çok çabaladı nafile