CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı hemşehrimiz Onur Topkül, partisinin genel merkezinde düzenlenen bayramlaşma ziyaretleri kabul heyetinde yer aldı. Topkül, burada hem parti yöneticileriyle bayramlaştı hem de yerel seçimlerde birinci parti çıkmalarından dolayı tebrikleri kabul etti.
Onur Topkül; CHP Genel Başkan Yardımcısı Aylin Nazlıaka, Ankara Milletvekili Aliye Timisi Ersever ve Parti Meclisi üyesi Mehmet Alkım Denizaslanı ile birlikte Ramazan Bayramı dolayısıyla Genel Merkeze ziyarete gelen 16 siyasi partinin temsilcilerini ağırlarken, ardından Ankara örgütüyle bayramlaştı.
Topkül, bayramlaşma ve tebrikleri kabul töreninin bayram havasında geçtiğini söyledi.