Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın, 31 Mart yerel seçimlerinde yarışacağı siyasi partilerin başkan adaylarını tek tek aradı.
Aşgın, yaptığı açıklamada “Belediye Başkanlığı adaylıkları netleşen CHP adayı Sayın H. Levent Çöphüseyinoğlu’nu, Yeniden Refah Partisi adayı Sayın Yaşar Anaç’ı ve İYİ Parti adayı Sayın Ahmet Ertekin’i telefonla arayıp tebrik ettik.
Seçim sürecinin ortak paydamız Çorum'umuzun barışı, huzuru ve gelişmesi için kardeşlik ekseninde tamamlanmasını temenni ediyorum.”dedi.
Allah en büyük hesap sahibidir görelim bakalım
Saçmalamış
Rakiplerinin hepsi çekilse, dünyada bir aday sen kalsan. Bu sevimli görünme çabaların boşa. Seçilsen de seçilmesen de iki el bir yaka mevzusu...
Başkan bakalım belediye meclisine kimleri alacaksın. Nasıl bir şeyse belediye meclisine giren bütün mimar ve mühendisler çok kısa sürede zengin olup çıkıyor. Bakalım bu sefer Toto hangi mühendislere vuracak. Belediye meclisine alınan bütün mimar ve mühendisler zan altındadır.İnşAllah bu sefer mecliste bu zatı muhteremler olmaz Bunların Çorumun imarı konusunda hiç bir faydası yok. Tek dertleri kendilerine konumlarından dolayı daha çok proje gelmesidir. Başkan iyi düşün ve bu tip adamları meclise alma, alırsan oy moy yok
Seçimden sonra kazanırsa belediyede belediye bütçeli kahvaltıya davet eder
Gelen gelır gelmeyen gelmez hesabı
rahat tabi;
nasıl olsa kazanacağını biliyor...
Yarışın centilmence geçmesi dileğiyle. Hayırlı olsun.
Ne güzellik bizim ilçede ise koltuğu bırakmamak için insanları toplayıp bırakma bırakma diye gösteri yaptırırlar yada aday gösterilenlere kulp takmaya çalışırlar
Neden çünkü 59 Gün kaldı Mahkeme kadıya mülk değil. AMA ismi adaylıktan geçen kişiler o kadar temizler ki rahat olsunlar nifak çıkartmaya çalışanlar beceremeyecekler