Trendyol 1. Lig Play-Off yarı final ilk maçında Ahlatcı Çorum FK evinde Bodrum FK ile karşılaştı.
Çorum Şehir Stadı'nda saat 20.00'de başlayan karşılaşmayı Kadir Sağlam yönetti. Kadir Sağlam’ın yardımcılıklarını Ankara bölgesinden Mustafa Sönmez ile Serkan Çimen yaptı.
Karşılaşmada Çorum FK Bodrum FK ile 1-1 berabere kaldı.
Temsilcimiz Çorum FK 24 Mayıs 2024 Cuma günü saat 16.00'da deplasmanda Bodrum FK ile ikinci maçına çıkacak.
Maçı mahveden hakemi kınıyorum.
Sahipsiz şehrin sahipsiz takımı. Adam geldi ekibiyle birlikte operasyonu çekti gitti. Var mı şehrin önde gelenlerinden bir tepki ? Var mı siyasilerden bir ses ? Gerçi çoğu maçlara bile gelmeye tenezzül etmiyorlar ya. Hani sıradan vatandaşın binbir eziyetle cebinden para vererek girdiği maça protokolden bedava izlemeye bile gelmiyorlar ya... Neyse...
HAK YİYEN B.. YESİN!
Sahipsiz şehrin sahipsiz
Çorum Düşmanları iş başındaydı. Futbol Federasyonu aldığınız nefes bile Haram Zehir Zıkkım olsun. Çorum sahipsiz değildir. Futbol Federasyonu'nu kınıyorum. Ne kadar iş bilmez varsa bizim TÜRKİYE 'de, Berber' den Kasap, Kasap'dan Berber olmaz. Türkiye böyle yönetiliyor. Futbol'u futbolcu yönetir.
Olan oldu Bi maç daha var çok dikkatli oynamaları lazim bodrumun öne geçmemesi lazım sonradan oyuna aldığı iki pirpir futbolcuları tam kontra ya uygun adamlar onları tutacak bek yok bizde herkes hakemi kınamış zaten bende sahaya oyun başlar başlamaz eline ne geçerse geçsin sahaya atanları kınıyorum butu Türkiye seyretti maçı aklı başında futbolseverler corumun çıkması istemislermidir
Beğen (0) Beğenmedim! (0)