Çorum FK’da yeni sezon başı hazırlık programı belli oldu
Teknik Direktör Serkan Özbalta’nın biri Çorum’da ikisi Bolu’da farklı yerlerde iki kamp planladığı ve bu konuda çalışmaların devam ettiği öğrenildi.
Serkan Özbalta’nın planlamasına göre Çorum FK 27 haziran perşembe günü Çorum’da toplanacak ve ilk etap çalışmayı kendi tesislerinde yapılacak.
4 Temmuz perşembe gününe kadar Çorum’da yeni sezonun ilk etap çalışmalarını yapacak kırmızı siyahlı takım aynı gün üç gün izne çıkacak.
Üç günlük iznin ardından 7 Temmuz pazar günü Bolu Koru Otel’de toplanacak olan Çorum FK 12 gün sürecek Bolu Koru Otel kampında çalışmalar ve hazırlık maçları ile yeni sezona hazırlanacak.
Bolu Koru Otel kampını 18 Temmuz perşembe günü tamamlayacak ve üç günlük izne çıkacak kırmızı siyahlı takım sezon öncesi son etap kampı için 22 Temmuz pazartesi günü Düzce’de Fenerbahçe Topuk Yaylasında son etap kampı için toplanacak.
Çorumda yaylalar çok yapalım tesisler Karğı,İskilip uygun takımlara da verelim
Çorum da doğa harikası YAYLA’larımız var. ÇorumFK’mız için bu YAYLA’larımızdan bir tanesini antrenman tesisi olarak yapılabilir. Çorum’umuzun tanıtımı için de çok mükemmel olur.