Azerbaycan Büyükelçisi hemşehrimiz Doç. Dr. Cahit Bağcı, Bakü’de milli takım kampına giren güreşçilerimizi büyükelçilik bahçesinde ağırladı.
Bağcı, ay sonunda İstanbul’da organize edilen uluslararası şampiyonlar turnuvası ve 28-30 Haziran’da Almanya’da düzenlenecek Avrupa güreş şampiyonası hazırlıkları hakkında Güreş Milli Takım Antrenörü hemşehrimiz Ruşen Çetin’den bilgi aldı.
Güreş Milli Takım Antrenörü hemşehrimiz Ruşen Çetin, kampta 4 Çorumlu güreşçinin bulunduğunu belirterek, Azerbaycan Büyükelçisi Cahit Bağcı'nın hem kamp ziyaretinin hem de büyükelçilikte ağırlamasının kendilerini mutlu ettiğini söyledi. Antrenör ve sporcular Büyükelçi Bağcı'ya teşekkür etti.