Çorum’da odun ateşinde ekmek ve pide yapımına yasak geldi. Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ile Fırıncı ve Simitçiler Odası Başkanlığı'nca alınan karar doğrultusunda, artık Çorum’daki fırınlarda odun ateşiyle ekmek ve pide yapılamayacak.
DOĞALGAZA GEÇİŞ ŞARTI
45 günlük süre içerisinde tüm fırınlar doğalgaz sistemine geçmek zorunda olacak, aksi takdirde doğalgaza geçmeyen fırınlara ilk etapta 200 bin lira ikinci uyarıda geçmeyen fırınlara ise katlamalı olarak cezai işlem uygulanacak.
ÇEVRE KİRLİLİĞİ OLMASIN
Fırıncı esnaflarına, Fırıncılar Odası Başkanı İbrahim Kurt imzası ile bir yazı gönderildi. Başkan Kurt, yazıda çevre kirliliğine vurgu yaparak, bu kararın Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ile Çorum Fırıncılar Odası Başkanı tarafından alındığını bildirdi.
ÖNCELİĞE ALINMASI TARTIŞILIYOR
Öte yandan çevre kirliliği gerekçesiyle odun ateşinde ekmek üretimine yönelik kararın önceliğe alınması tartışmalara neden oldu.
Corum firincilar odasi neyin kafasini yasiyor. Once pazar gunu ekmek cikarmama karari aldilar, simdide firinda odun yakmayacaklarmis. Amaciniz ne? Birisi ciksin aciklasin ? Ekmekte yapmayin, pasta falan yesin millet
Çok makul hareket, dağ başı gibi odun kesmeler, is yağdırmalar, kolon ısıtmalar, hava kirliliği azalacak işte. Neyin açıklamasını bekliyorsun.
Beğen (6) Beğenmedim! (6)Çevreyi o kadar düşünüyorlarsa ona gelene kadar bir sürü mesele var Kömürlü apartmanlar gibi fırına taktırılacak basit bir baca sistemi ile kurum meselesi çözülür o mecburiyeti getirin doğal gaz tüketimini artırmaya çalışmayın
Tadsiz ekmeğin olmayan tadı iyice kaçacak
Bir tek leylek kalmıştı. Teşekkür ederiz.
Çevreyi çok düşünüyorsanız arabadan dışarı çöp atanlara sigara izmaritini ve paketini sokağa atanlara Türkiyede temiz akarsu kalmadı Çorum'da hiç kalmadı.Kirletenleri önleyin yalandan işlerle uğraşmayın. Artık kmse yemiyor. Ayağınızı denk alın.
Hava kirliliği merkezdeki tuğla fabrikaları başta olmak üzere başka kaynaklardan oluşuyor, ekmek fırınlarından önce onlara bakmaları gerekir.
Güzel karar, oyna devam. Her naneye bi bu kaldı diye eleştiri yapılmaz, bir yerden başlayınca teşvik edilir. İmanın şartı mı bu "yok illa şu sıra olacak..."
yav arkadaş, bu işten kim karlı çıkarki, bi düşünelim, çorumgaz kimin elindeyse o karlı çıkar bu kadar basit, millet fırından pide almasının tek sebebi odun ateşi sebebiyleydi, pideciler batar