Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, su fiyatlarında yüzde 10 indirim kararı aldıklarını söyledi.
Kış aylarıyla birlikte vatandaşın kış aylarında hem ısınma hem de diğer gider kalemlerinin arttığını, vatandaşın cebini rahatlatmak için katkı sunmak istediklerini belirten Başkan Aşgın, "Çorum Belediyesi olarak her zaman hemşerilerimizin yanındayız. Kış aylarında harcama kalemleri artıyor. Biz de karınca kararınca böyle bir indirim kararı aldık. Amacımız Hakk'ın rızası, halkımızın duasıdır. Şubat ayından itibaren başlayacak olan indirim Ramazan ayı sonrasında 1 Haziran'a kadar devam edecek." Dedi.
Suya indirim konusunun gündemlerinde olduğunu, konuyu AK Parti, CHP ve MHP Belediye Meclis Grup Başkanlarıyla paylaştığını belirten Başkan Aşgın, 27 Ocak Pazartesi günü Belediye Meclisini olağanüstü toplayacaklarını ve suya indirim kararını tüm meclis üyelerinin katılımıyla oy birliğiyle alacaklarını vurguladı.
Aşgın, gaziler, şehit yakınları, dul ve yetimlerin içme suyundan yüzde 50 oranında indirimden faydalanmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.
Keşke bunu yılbaşından önce zam yapmadan düşüneydiniz!
Önce bindirdiler sonra lütfeder gibi indirdiler.
Amacınız Hakk'ın rızası, ise sağa sola adam kayırarak kendi adamlarınızı, kendi adamlarınızın çocuklarını yerleştirdiğiniz işlerde de bunu amaç edinin. Hakk ın rızası bu konularda da yok İbrahim bey.
Şahane bi yönetim anlayışı:)) helal olsun başkana. Halkı kandırıp prim yapan avm esnafı gibi. Black friday halil ibrahim:)
Olumlu bir haber
İNDİRİM İÇİN TEŞEKKÜRLER DE ! MASANIN ÜZERİNDEKİ HAZIR SULARDA NE OLAKİ! ÇEŞMEDEN AKAN SU OLSAYDI İYİYDİ. ŞEBEKE SUYUMUZ KALİTELİ DEĞİL Mİ?
Allah aşkına bu yaptığınız insanlarla alay etmekten başka bir şey değil H.İbrahim hocam ülkede kriz var işsizlik had safhada çalışan da aylarca maaş alamıyor.Sizde devletin bir birimi olarak yüzde 10 indirim yerine atık su bedellerini almayın vatandaşın beli biraz olsun dogrulsun.Saygılar.