Çorum'un İskilip ilçesinde Kurtuluş Savaşı’nda İskilip ve köylüleri tarafından alınarak Türk Hava Kurumu’na bağışlanan ve 20 yıl önce İskilip’e getirilen temsili tayyarenin bakım ve onarımı yapıldı.
İskilipliler'in ülkesine ve milletine bağlılığının sembollerinden biri olan ‘İskilip ve Köylüleri Tayyaresi’ bakım ve onarımın ardından eski yerine montajlanacak.
İskilip Belediye Başkanı İsmail Çizikci´nin talimatıyla belediye tamirhanesinde bakım ve onarımı yapılan İskilip Tayyaresi kısa bir süre eski yerinde olacak.
İskilip bayrama hazırlanıyor
İnşAllah güzel olur ilçemizde yatırım fabrika heleki iş adamlarından bu yönde girişim olur inşAllah.
Uçağı üstüne yemin ederim BU UÇAK İSKİLİP TOSYA ARASI sefer yapar yazalım da yol sözü verenler unutulmasın.
Bolu toplantıları, seçim çalışmaları hep vaad vardı ya seçime 4 yıldan az kaldı
Halk unutmaz İskilip Çorum arası niçin ırmak bölgesinde durdu