Çorum Belediyesi Ulukavak Mahallesi Özgürevler ve Söğütlüevler’de altyapı çalışmalarının ardından 1500 ton sıcak asfalt serimi yapıyor.
Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Ulukavak Mahallesi’nde altyapı ve tretuvar çalışması yapılan Özgürevler 21 ve 27’inci sokakların asfaltını tamamladı.
Söğütlüevler 3. cadde, 44. sokak, 62. sokak ve 68. sokakta ise asfalt öncesinde tretuvar çalışmaları devam ediyor. Söğütlüevler’le birlikte Ulukavak Mahallesi’ne toplam 1500 ton sıcak asfalt serimi yapılmış olacak.
Fen lisesi civarına da bekleriz heryer perişan arada bir asfalt olmasa bile yolları düzlemek lazım
Kilitli taş daha kullanışlı olduğunu düşünüyorum, artık kilitli taşa dönmek lazım. Tadilatı tamiratı daha kolay derler...
MaaşAllah ne güzel çalışıyor başkan İskilip'e de bu şekilde çalışkan başkan istiyoruz. İskilipe hizmet edecek başkan ve meclis üyeleri istiyoruz.
İpek taksi üzeri bağlara doğru Müjgan dügün salonunun önü ….Ya arkadaş soguk asfalt atmışsın her yer çakıl milletin gözüne taş atıyor araçlar .millette pencereler tozdan açılmıyor ….ŞEHİR İÇİNE SOGUK ASFALT OLURMU YA . Asfalt mı yetmedi .sanki .