Çorum'un Sungurlu ilçesinde bir kişi, yolda bulduğu 800 doların sahibine ulaşmasını sağladı.
İlçede Vakıfbank civarında 800 dolar (26 bin TL) para bulan Osman Baytar, Sungurlu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'ne ulaşarak parayı teslim etti. Zabıta ekiplerinin yaptığı anonslar neticesinde parayı kaybeden Hasan Karakartal, belediyeye gelerek parasını teslim aldı.
Karakartal, parayı bulan duyarlı vatandaş ile zabıta ekiplerine teşekkür etti.